O firmie

Eko-Błysk zadba o wizerunek Twojego domu i firmy!

Działamy na rynku od 2011 roku. Od tego czasu mamy na koncie setki wysprzątanych pomieszczeń i zadowolonych Klientów. Zbudowaliśmy kilka prężnie działających zespołów, zatrudniając łącznie ponad 20 osób. Każdy z nas codziennie daje z siebie wszystko by wykonać jak najlepiej powierzone zlecenie.

Używamy najlepszych i sprawdzonych środków. Dzięki nim efekt czystości utrzymuje się dłużej. Eko-Błysk dba o sprzątane powierzchnie. Zwracamy uwagę by wszystko odstawić na miejsce, tak by jedynym śladem naszej obecności był błysk.

Nasze usługi świadczymy głównie w Brodnicy, Rypinie, Górznie, Nowym Mieście Lubawskim, Golubiu-Dobrzyniu, Wąbrzeźnie oraz okolicach wymienionych miejscowości. Nie boimy się jednak nowych wyzwań. Na koncie mamy między innymi współpracę z amerykańską firmą Marathon Oil, która poszukiwała na naszym terenie gazu łupkowego. Na stałe współpracujemy m.in. ze szkołą w Górznie, przychodnią ARS Medica, siłownią Seven oraz wieloma lokalnymi firmami, a także osobami indywidualnymi.

Wierzymy, że porządek w najbliższym otoczeniu oszczędza czas i poprawia samopoczucie. Jeśli jednak brakuje Ci chwili na zadbanie o własną przestrzeń nie czekaj, zadzwoń do nas. Gdy Ty będziesz mógł robić co zechcesz: odpoczywać, załatwiać własne sprawy Eko-Błysk posprząta za Ciebie.

Dzięki naszej pomocy oszczędzisz czas i pieniądze. Nie będziesz musiał kupować drogich środków czystości i sprzętów. Martwisz się, że nie stać Cię na naszą pomoc? Zajrzyj do naszego cennika. Stawki za mycie okien zaczynają się już od 10 zł, a sprzątanie 50 metrowego mieszkania to 25 zł za godzinę!

Zadzwoń aby uzyskać darmową wizytę i umówić się na termin.

projekt i wykonanie: Agencja Promocji Przedsiębiorstw